Головна » 1,5 млн грн державної субвенції – на реконструкцію шкільної актової зали у Новодністровську

1,5 млн грн державної субвенції – на реконструкцію шкільної актової зали у Новодністровську

3 листопада 2021 в 11:05 Переглядів: 238

Завдяки сприянню народного депутата Валерія Божика проєкт реконструкції актової зали ЗОШ ІІ—ІІІ ст. м. Новодністровськ потрапив до переліку об’єктів, які фінансуватимуться у 2021 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку. 28 жовтня Прем’єр-міністр підписав відповідне розпорядження Кабміну № 1337-р.

У серпні цього року під час запуску 4 гідроагрегату Дністровської ГАЕС Новодністровський міський голова Наталя Цимбалюк озвучила Денису Шмигалю та Валерію Божику низку проблем громади, вирішення яких потребують державної підтримки.

Приміщення актової зали першої школи Новодністровська давно потребувало реконструкції – закладу вже 48 років. Новодністровська міська рада письмово звернулась до нардепа-мажоритарника – і надзвичайно приємно, що для фінансування був обраний об’єкт, реалізація якого покращить навчальний процес більше 300 учнів. Також зала використовується для проведення заходів Будинку дитячої творчості, який налічує майже 400 вихованців.

Новодністровська громада дякує Валерію Івановичу Божику за дієве сприяння та сподівається на подальшу співпрацю задля покращення якості життя мешканців громади.

Уже розпочато роботу над оглошенням тендеру. Кошти в сумі 1561,121 тис. грн надійдуть до міського бюджету та будуть освоєні до кінця 2021 року.