Головна » У юні музиканти посвячено 21 першокласника️

У юні музиканти посвячено 21 першокласника️

6 жовтня 2023 в 17:44 Переглядів: 1821


4 жовтня в Новодністровській музичній школі відбулося «Посвячення в юні музиканти». Це традиційне свято для нашого закладу, неповторне та особливе для всіх, хто вперше розпочинає свою подорож у світ мистецтва – країну Музики! За можливість провести захід і відзначити цю знаменну дату ми завдячуємо нашим захисникам та захисницям, які боронять нашу країну і ціною власного життя стоять вдень і вночі на варті нашого спокою та добра!
Красуні Анастасія Ольхова, Владислава Пономаренко та Марія Ломакіна – були ведучими свята, які щиро та з особливою урочистістю представляли учнів, вітали викладачів з професійним Днем вчителя та Днем музики, адже ці два свята цього року збіглися в одній даті – 1 жовтня!
В ошатному фойє музичної школи лунали виступи наших юних музикантів – вірші, пісні… По-дитячому щирі та безпосередні, цікаві та різноманітні, особливі, надзвичайно творчі та непосидючі, нові учні подарували море позитивних вражень та емоцій всім присутнім. Цього року маємо аж 21 першокласника!
Із привітальним словом, як і годиться в такий знаменний день, виступила директор школи – Портьє Наталя Єгорівна. Батьки в таку урочисту мить також дали клятву, що підтримуватимуть своїх діток у всіх творчих починаннях! Першачки отримали солодощі та іменні значки на згадку про такий особливий у їхньому житті день.
Дуже вдячні за чудову прикрашену та ошатну сцену Кіцану Євгенії Анатоліївні, яка люб’язно запропонувала свою допомогу і створила особливу атмосферу заходу! Окрема подяка звукорежисеру – Рожку Михайлу Васильовичу.
Хай дитячий гамір не стихає, посмішкам не буде кінця, навчання буде радісним та цікавим, друзі будуть щирими, а викладачі – особливими! Миру всім та добра! У добру путь, наші маленькі першокласники!
За матеріалами фейсбук-сторінки Новодністровської музичої школи

ЩЕ ФОТО