Головна » Зірки про «Дністер-фест» 2018

Зірки про «Дністер-фест» 2018

13 серпня 2018 в 12:34 Переглядів: 11308

Фестиваль на Дністрі особливий своїм розташуванням та мальовничою місциною. Мені дуже сподобалось, що було куди втекти від спеки і зайти у Дністровську воду. Нам всім: і учасникам, і глядачам - дуже пощастило з погодою, це був по-справжньому літній та жаркий фестиваль!
Якби можна було придумати народну назву, я б назвав його «Сонячний».


І це стосується не лише погоди, але й атмосфери, що панувала на фестивалі! Безліч щасливих та гарних людей, у очах яких було багато радості, та приємні нові знайомства з колегами по музиці залишать у пам’яті тільки приємний промінь світла!
Все решта не так важливо, тому я обійду боком технічні та організаційні питання, скажу лише що звук - на рівні, а організатори залишили приємні враження від співпраці.

Устим БУК

***

Гурт TOLOKA вперше завітав на Дністер-фест, і тепер 100 % він залишиться в наших серцях. Було круто!


Як для молодого фестивалю, то рівень досить високий. Файна організація, сцена, звук, суперова локація проведення фесту, драйвові глядачі! Звичайно, ще є над чим працювати, удосконалюватися, але напрямок досить вірний! Бажаємо процвітання, зростання та міжнародного визнання! Ну і, звичайно, ми будемо завжди раді виступити на вашому фестивалі!

З повагою – гурт «TOLOKA»

***

Спостерігаючи за фестивалем три роки, відзначу що в 2018-му захід також відбувся на високому рівні. Стільки вкладених ресурсів, зусиль були недаремними і місто вчергове отримало гарний фест. З певненістю можу сказати, що це єдина спортивно-мистецька подія, яка стабільно притягує найбільше уваги до Новодністровська.


Особисто я відіграв сет зі своїх самих нових композицій, а також включив декілька треків останніх років. Особливо не церемонився із форматом і одразу пішов із більш жорсткішим звучанням, характерним для західноєвропейських фестів. Вважаю за потрібне знайомити публіку із електронною альтернативою, адже комерційну музику вони запросто зможуть почути у будь-якому найближчому закладі.

t-Zhuk

***

Невже дійсно музи мають мовчати, коли співають гармати? Це твердження завзято заперечує Євген Їжак – лідер гурту «TaRuta», волонтер громадської спілки «Музичний батальйон» та радіоведучий на першому військовому радіо «Армія-FM»:

– Зараз побутує в деяких колах така думка, що музи мають мовчати, коли співають гармати. Я ж говорю своїм досвідом чотирирічним волонтерським: музика, українська патріотична пісня, україномовна пісня – це така ж зброя, яка автомат Калашнікова, як РПГ. Це зброя, яку найбільше бояться наші вороги.


За чотири роки я зрозумів для себе тільки одне: ворога і війни нема там, де завжди була українська патріотична пісня.
Тому, коли у мене питають, чи слід влаштовувати у якихось містах фестивалі, я завжди відповідаю: «Так, треба. Якщо ви не хочете, щоб до вас прийшов ворог, щоб ваші міста бомбили – проводьте патріотичні фестивалі, виховуйте свою молодь на правильній патріотичній українській пісні».

***

Дякуємо м. Новодністровськ та «Дністер-фесту» за запрошення на такий чудовий літній open air!
Кожного разу в нас особливі відчуття після літніх фестів!


Здавалось би на перший погляд, що локація сприяє тільки тому, щоб засмагати і плавати, а не влаштовувати концерти. Але як виявилось, серед місцевих були поціновувачі українського року. І разом ми запалили цей фест і порвали всіх!
Відчуття незабутні, локація чудова і для вас виступили і на драгонботі навчились плавати!
Ваші #ЧуттєвіЛюди,

гурт «Шосте чуття»

***

На фестивалі ми вже не вперше – в 2016-му році також виступали. Організація фесту – на високому рівні, а нам є з чим порівнювати, бо об‘їздили вже всю Західну Україну.

Локація – просто супер! Краще й не придумаєш. Публіка, як і попереднього разу, дуже тепло сприймала! Сподіваємося ще неодноразово виступити на цьому фесті.

гурт «Монополія»