Головна » Фоторепортажі

Новодністровські футзалісти перемогли у щорічному турнірі з футзалу «Кубок мера»

18.10.2018 Переглядів: 449

14 жовтня в ігровому залі спортивного комплексу комунальної установи «Новодністровська ДЮСШ» відбувся щорічний турнір з футзалу «Кубок мера», приурочений до Дня захисника України та у рамках проведення Днів Словаччини в м.Новодністровськ-2018.

Учні ЗОШ ІІ–ІІІ ступенів провели в місті інформаційну акцію «Зупинимо торгівлю людьми разом»

18.10.2018 Переглядів: 310

Сьогодні європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми. У рамках інформаційно-просвітницької кампанії серед учнівської молоді у Новодністровській загальноосвітній школі ІІ–ІІІ ступенів було проведено тематичну лінійку та продемонстровано соціальний відеоролик. Самі ж учні провели в місті інформаційну акцію.

ІІ Дні Словаччини у Новодністровську

18.10.2018 Переглядів: 256

розпочались 12 жовтня у сесійній залі Новодністровської міської ради – міжнародна конференція зібрала словацько-польсько-українське представництво, аби спільно продовжити обговорення подальших перспектив партнерства та можливості успішного розвитку транскордонного співробітництва на міжмуніципальному рівні. А відкрив цю важливу для історії Новодністровська зустріч уповноважений мера міста Кошице з розвитку транскордонного співробітництва та співпраці з Україною, організатор проекту «Дні України у м. Кошице», директор Словацько-Європейського товариства «FEMAN» (Словаччина) Едуард Бураш, радо вітаючи усіх присутніх – і уже традиційно та звично для тих, хто познайомився з ним минулого року, – що неабияк приємно, у щирій та невимушеній манері.

Вечірня сцена Днів Словаччини у місті енергетиків – виступ Jazz Band, "Бродвейський ярмарок" та вручення подяк (фоторепортаж)

16.10.2018 Переглядів: 684

Відкриття ІІ Днів Словаччини у Новодністровську – урочиста частина і танцювальні флеш-моби, презентація словацької кулінарії (фоторепортаж)

16.10.2018 Переглядів: 729

Жителька Ломачинців відсвяткувала свій столітній ювілей

14.10.2018 Переглядів: 1207

14 жовтня збагатилася доля жительки села Ломачинці Новодністровської ОТГ надзвичайно щедрими літами. Свій столітній ювілей святкує Ганна Петрівна Гусар.

У свої поважні роки 100-літня бабуся знаходиться у ясному розумі, сама себе обслуговує, ходить до магазину за покупками, порається у городі та навіть за потреби може наколоти дрова.

У Новодністровську пройшли ІІ Дні Словаччини – фоторепортаж із денної сцени (запальні танці словацьких колективів і не тільки)

14.10.2018 Переглядів: 2404

Концерт-презентація запрошених словацьких колективів (доповнено)

13.10.2018 Переглядів: 1141

У п'ятницю, 12 жовтня, у будинку культури відбувся концерт-презентація запрошених словацьких колективів. Захід пройшов у рамках Днів Словаччини у Новодністровську, що триватимуть у нашому місті протягом 12-14 жовтня 2018 року

День захисника України у Новодністровській гімназії

12.10.2018 Переглядів: 373

14 жовтня відзначають одразу декілька важливих свят – Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та 76-ту річницю створення Української повстанської армії. Також, згідно з указом Президента, з 2015 року на загальнодержавному рівні відзначається День захисника України.

Тиждень відкритих дверей у Новодністровській міській бібліотеці

08.10.2018 Переглядів: 405

Осінь – це золота пора року. Осінь – це початок знань у навчальних закладах. Осінь – це урожай у сільському господарстві. І саме цієї золотої пори, 30 вересня, працівники бібліотек святкують своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Із цієї нагоди з 1 жовтня у Новодністровській міській бібліотеці розпочався тиждень відкритих дверей для юнацтва і дошкільнят.