Фоторепортажі | novod.info
Головна » Фоторепортажі

Юні новодністровські спортсмени здобувають чергові нагороди (фоторепортаж)

01.05.2018 Переглядів: 388

22 квітня спортсмени секції «Панкратіон» взяли участь у відкритому чемпіонаті Чернівецької області з кікбоксингу WAKO.

 Наше місто на змаганнях представляли два спортсмени – Святослав Захарчук та Лев Левшуков, які виступали у віковій категорії 2009-2010 р.н.

Дивосвітом дитячих талантів (фоторепортаж - оновлено)

26.04.2018 Переглядів: 804

вразили, здивували, розчулили, втішили і порадували шанувальників творчих талантів 25 квітня учнівський та педагогічний колективи Новодністровської музичної школи на традиційному святковому дійстві – звітному концерті «Дивосвіт дитячих талантів-2018».

Із року в рік учні та їхні наставники підтримують імідж школи, примножують творчі здобутки, втілюють найкращі традиції минулого і сьогодення, яскраво й по-особливому витончено і гармонійно демонструючи власне бачення майбутнього своїх талановитих вихованців.

Черговий штаб на будівництві Дністровської ГАЕС (фото)

26.04.2018 Переглядів: 396

під головуванням генерального директора ПрАТ «Укргідроенерго» Ігоря Григоровича Сироти зібрав 19 квітня усіх учасників спорудження цього надважливого для вітчизняної гідроенергетики об’єкта.

Відкриваючи традиційне зібрання творців Дністровської гідроакумулюючої електростанції, більшість з яких співпрацюють зі старту цієї будови, керівник компанії наголосив, що у 80 % фахівців і керівників підрядних та субпідрядних організацій накопичено за цей час чималий досвід, і чи не головне – що фінансування на сьогодні достатнє, аби забезпечити усі необхідні роботи у повному обсязі.

«Заплету віночок, заплету шовковий» (фоторепортаж)

26.04.2018 Переглядів: 644

19 квітня в актовій залі ЗОШ ІІ–ІІІ ст. відбувся виховний захід на тему: «Заплету віночок, заплету шовковий», який організувала керівник танцювального гуртка О. А. Скутельник. Чудово доповнювали свято пісні у виконанні учасників вокального гуртка– керівник О. В. Чайка. А дивовижний голос Анастасії Чабан, яка виконала акапельно пісню «Заплету я милому віночок», відтворивши справжню дію, коли дівчина сплела віночка своєму милому, який знаходиться на захисті Вітчизни, на Сході, зворушив усіх присутніх.

Генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота провів екскурсію Дністровською ГАЕС для учасників форуму

24.04.2018 Переглядів: 441

19 квітня генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота провів екскурсію Дністровською ГАЕС для учасників форуму «Гідроенергетика і довкілля: сталий розвиток та збалансовані рішення». Екскурсанти проїхалися інспекторської дорогою, оглянули найбільшу в Європі штучну водойму, побували у підземному комплексі, що знаходиться нижче Дністра на 10 метрів, а діаметр водоводів складає 7,5 метрів, оглянули шахту 4-го гідроагрегату, глибина якого складає близько 50 метрів, а також оглянули машинну залу Дністровської ГАЕС.

Твори добро і воно до тебе повернеться

23.04.2018 Переглядів: 1163

Щорічно в Новодністровській гімназії перед святом Великодня проводиться акція милосердя, у якій, за традицією, беруть участь усі класи нашої школи. Суть цієї акції полягає в тому, що гімназисти з кожного класу складають великодній кошик та несуть його до самотніх людей нашого міста.

Форум «Гідроенергетика і довкілля: сталий розвиток та збалансовані рішення» (фоторепортаж)

23.04.2018 Переглядів: 581

Символічно, що саме напередодні Дня довкілля та Міжнародного дня Землі Дністровська ГАЕС стала досить вдалою дискусійною платформою, де 20 квітня були проведені саме такі паралелі на однойменному форумі, зініційованому ПрАТ «Укргідроенерго» та Всеукраїнською Енергетичною Асамблеєю. Як виявилось, гідропотенціал України із надважливим в умовах сьогодення акцентом на екологічній складовій досить швидко і промовисто став змістом масштабного діалогу між енергетиками, науковцями, представниками влади та місцевих громад, екологічними та громадськими організаціями, іноземними фахівцями з водних ресурсів та екології Молдови, Швеції і Португалії.

Відбулась нарада щодо режиму роботи водосховищ (фото)

20.04.2018 Переглядів: 367

Основною метою проведення наради було ознайомлення присутніх із рішенням Міжвідомчої комісії про режими роботи водосховищ та інформування громадськості про стан готовності гідроспоруд та обладнання до виконання вказаного рішення.

У бібліотеці нагородили переможців конкурсу «Великдень нашої душі! (фоторепортаж)

18.04.2018 Переглядів: 398

Із настанням чудового весняного свята Великодня, особливо відчувається потяг до усього прекрасного: з’являється натхнення, прагнення творчості, наснага. Новодністровська міська бібліотека теж не стала винятком і загорілася бажанням організувати 11 квітня разом із керівником гуртка «Обозотворча студія» Будинку дитячої творчості Оленою Володимирівною Трофанюк виставку дитячого малюнка під назвою «Великдень нашої душі».

Великодні традиції та обряди з учнями 2-Б класу школи I ступеню (фоторепортаж)

16.04.2018 Переглядів: 389

У кожного з нас свято Великодня асоціюється з хресним ходом зі свічками, червоними ризами церковнослужителів, радісним співом і взаємними привітаннями: «Христос воскрес!» — «Воістину воскрес!». Саме такий настрій і відчуття святковості подарували всім присутнім учні 2-Б класу разом зі своїм класоводом Наталією Миколаївною Гончар.