Головна » 5 грудня світова громадськість відзначила Міжнародний день волонтера

5 грудня світова громадськість відзначила Міжнародний день волонтера

7 грудня 2015 в 9:31 Переглядів: 1548

Сьогодні волонтери своєю добровільною, самовідданою працею роблять нашу країну сильнішою, важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна. Волонтери присвячують суспільству свій талант, час, енергію, не чекаючи винагороди. Є такі небайдужі люди і в Новодністровську, значну частину їх об’єднує ГО «Народна сила». Про створення та про нинішню діяльність розповідає голова організації Микола Данилюк: «Восени 2014 року, коли в нашому місті виникло питання про об’єднання двох навчальних закладів у один на зимовий період, певна кількість людей (це вчителі та батьки учнів), почали гуртуватися навколо цієї проблеми. Саме тоді було створено громадську організацію «Народна сила». З того часу ми розпочали активно займатися питаннями життєдіяльності Новодністровська і не думали, що станемо волонтерами і допомагатимемо нашим хлопцям в зоні АТО. Ми їх віднаходимо по одному, дізнаємось їхні телефони через рідних, друзів, знайомих, через мережу Інтернет. Зв’язуємось із бійцями-земляками та виявляємо їхні потреби. Хоча часто вони кажуть, що їм нічого не треба, але коли розмова заходить далі, то виявляється, що їм багато чого бракує. У нас є більше 50 воїнів, яким потрібна допомога. Ось нещодавно з’явилось ще троє хлопців, які перебувають в зоні АТО. Цього тижня ми їм відправили посилки. Зараз триває акція до дня Збройних сил України – хочеться, щоб кожен наш земляк відчув через посилку тепло рідного дому, часточку сімейного затишку. А ще в кожну передачу ми додаємо дитячі малюнки та обереги, і це нашим захисникам ще більше додає сили вистояти там, щоб дітки жили в мирі тут. А деякі бійці носять їх під бронежилетами, біля серця. У нас великий асортимент продукції, яку ми надсилаємо – все це робиться руками наших людей, чуйних і добрих. Новодністровські господині готують вареники, пиріжки, печиво, сушать овочі для борщу, в’яжуть теплі шкарпетки. Наші дівчата-заробітчанки з Італії висилають медикаменти, яких не можна придбати в Україні. Багато людей допомагають фінансово, відриваючи кошти від сімейного бюджету, вони теж роблять свій внесок у майбутню перемогу над ворогом. І мені хочеться їх усіх із гордістю назвати словом ВОЛОНТЕР, бо ті, хто творить добрі і благі справи, заслуговують на це. Тож хочу привітати усіх небайдужих людей із Днем волонтера, побажати їм здоров’я, злагоди, добра і благополуччя. Вірю, що тільки завдяки спільним зусиллям прийде довгоочікуваний мир на нашу землю, повернуться додому усі наші бійці, і ми разом будемо відмічати це свято, а я гадаю що воно стане загальноміським. Збиратимемось десь на березі Дністра, будемо варити в казанах і вареники, і борщі... Саме зараз, як ніколи, стало зрозуміло, що ми – українська громада і наша українська армія – єдині. І тільки разом здолаємо усі труднощі. Слава Україні!»

Записав Вадим Ревуцький


Щира подяка новодністровським  волонтерам

Хочу висловити щиру сердечну вдячність волонтерській ГО «Народна сила», особливо голові організації – Миколі Данилюку, за значну багаторазову допомогу моєму сину – старшому сержанту Валерію Пастулі (1974 р. н.), який служить з 7 лютого 2015 р. добровольцем у військовій частині польової пошти В 4067 м. Херсон. Десять посилок із продуктами, медикаментами, речами першої необхідності та обмундируванням було відправлено у військову частину, де служить Валерій. Окрема подяка і від товариша по службі – Петра Гуляєва зі Строженеччини (с. Старожадово), який усю свою зарплату пересилає стареньким немічним батькам. Наші волонтери відгукнулися і також передали обмундирування земляку.
Нехай добра справа, яку ви робите, повертається до вас сторицею людської вдячності і поваги. А головне, аби усі діти були живі-здорові під мирним небом своєї Батьківщини на радість батькам і щасливій родині!
Галина Пастула