Головна » Чергова апаратна нарада під керівництвом міського голови Наталі Цимбалюк

Чергова апаратна нарада під керівництвом міського голови Наталі Цимбалюк

25 жовтня 2021 в 18:15 Переглядів: 263

за участю керівників відділів, управлінь міської ради та комунальних установ відбулася у понеділок 25 жовтня. Як уже стало традиційно, нарада розпочалася з інформаційного повідомлення головного лікаря КНП «Центр ПМСД м.Новодністровськ» Тетяни Щасливої щодо епідемічної ситуації на території Новодністровсько ТГ. Тетяна Іванівна повідомила про суттєве збільшення кількості захворювань на covid-19.

Протягом минулого тижня з відібраних 103-ох зразків для тестування методом ПЛР позитивними виявилися 87. Семеро пацієнтів госпіталізовано в Сокирянській лікарні, де інфекційне відділення вже переповнене і для розміщення хворих на covid перепрофільовують дитяче відділення. В денному стаціонарі Центру ПМСД м.Новодністровськ амбулаторно лікуються 174 особи.

Разом з тим зростає і кількість вакцинованих новодністровців. Сприяють цьому введені з 21 жовтня нові правила міжобласних перевезень, якими вимагається пред’явлення пасажирами сертифіката про вакцинацію або негативного результату covid-тесту. Головний лікар запевнила, що такі документи Центром надаються, виготовляється також довідка про отримання однієї дози вакцини, якщо цього потребує пацієнт. Але, готуючись до поїздки, про щеплення варто подбати заздалегідь, не відкладаючи процедуру на останній день. Центр вакцинації працює без вихідних, в наявності є різні препарати, тож послуга доступна для усіх бажаючих.

Міський голова Наталя Цимбалюк попросила членів мобільної групи активізувати роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання щодо дотримання карантинних вимог. Особливо – в закладах громадського харчування і торгівлі. Наголосила, що відповідальність за порушення у сфері епідемічної безпеки нестимуть керівники закладів та установ.

В закладах освіти, охорони здоров’я, адміністративних установах міста розпочато опалювальний сезон. Начальник ДКП «Управління «Тепловодоканал» Ігор Цибульський зазначив, що теплоносій подається відповідно до температурного графіку, а приміщення закладів середньої освіти у зв’язку із канікулами від мережі відключено. Також Ігор Максимович попередив про ймовірне припинення водопостачання – наприкінці тижня, на добу, у зв’язку із ремонтом водонапірної башти. Про це будуть додаткові повідомлення.

З благоустрою – на часі вивезення з території міста опалого листя та гілок видалених дерев. Директор ТОВ «Аванті+» Віталій Молошаг запевнив, що робота проводиться. Міський голова зауважила, що під час зустрічей, які наразі проводяться депутатами та представниками виконавчих органів у виборчих округах міста, часто піднімається питання щодо якості і кількості послуг підприємства-управителя. В той же час отримувачі цих послуг, тобто мешканці міста, заборгували перед ТОВ «Аванті+» значну суму, яка могла б бути використана на поліпшення обслуговування. У зв’язку з цим на нараді обговорили методи заохочення власників квартир до вчасної сплати за отримані послуги.

Начальник управління ЦНАП Альона Лученко доповіла про отримання обладнання для надання транспортних послуг: державної реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, обмін посвідчення водія та видачу нового замість втраченого. Наразі триває процес встановлення обладнання та підключення до єдиної системи. Альона Олександрівна також поінформувала про те, що минулого тижня управлінням ЦНАП були надані послуги ДРАЦСу – проведено реєстрацію народження і смерті.

Про надходження обладнання для харчоблоку ОЗЗСО «Новодністровська гімназія» повідомила начальник відділу гуманітарної політики Людмила Пастушок. Цими днями отримано машину для миття посуду. Очікується надходження іншого приладдя, що було придбано за кошти освітньої субвенції в сумі 606тис.грн.

Суперкубок з футболу залишився у Новодністровську, його володар – команда «Тірас». Начальник відділу молоді та спорту Тетяна Зубець надала інформацію про завершення футбольного турніру серед команд Дністровського району, що пройшов як чемпіонат Чернівецької області. 24 жовтня в Новодністровську відбулося нагородження команд-переможниць та гра між фіналістами. Наш «Тірас» обіграв команду с.Клішківці з рахунком 3:0.

На нараді також обговорили стан міського бюджету, підготовку до завтрашньої сесії, особливості надання безоплатних послуг ЦНСП, окреслили заходи з підготовки до новорічно-різдвяних свят тощо.