Новодністровці беруть участь у Всеукраїнських змаганнях з веслування на човнах "Дракон" серед спортивних клубів
1 жовтня 2021 в 18:05 Переглядів: 1232

Команда Чернівецької федерації з веслування на човнах «Дракон», яка представлена виключно новодністровськими спортсменами (голова Олександр Крутій, тренер Ганна Піжевська) бере участь у Всеукраїнських змаганнях серед спортивних клубів у класі Д 12.
Перегони проходять на водній арені м.Тернопіль. Участь беруть понад 500 спортсменів із Чернівецької, Львівської, Хмельницької, Волинської, Житомирської, Полтавської, Вінницької областей та м. Києва.
Уже подолано найдовшу дистанцію у 2000 м, попереду 2 змагальних дні - на дистанції 500 і 200 метрів.
Участь у подібних змаганнях надзвичайно цінний досвід для розвитку водного виду спорту у Новодністровську, який є єдиним осередком культивування веслування на човнах "Дракон" у Чернівецькій області
____
Новодністровська команда щиро дякує за можливість змагатися із кращими спортсменами України:
суддівській колегії, організаторам Всеукраїнських змагань серед клубів у м. Тернопіль,
- федерації України з веслування на човнах «Дракон» в особі президента Валерія МОРГУНА
- голові Чернівецької федерації Олександру КРУТІЮ
тренеру Анні ПІЖЕВСЬКІЙ
Окрема вдячність Новодністровській міській раді за забезпечення транспортом.



