Головна » Протягом святкових днів зростання захворювання на covid-19 не спостерігалося

Протягом святкових днів зростання захворювання на covid-19 не спостерігалося

10 січня 2022 в 11:29 Переглядів: 272

На черговій апаратній нараді, що відбулася 10 січня у Новодністровській міській раді, про ситуацію щодо поширення covid-19 поінформувала головний лікар Центру ПМСД Тетяна Щаслива:

Протягом двох останніх тижнів зростання захворювання на ковід не спостерігалося. Із 28.12.21 по 06.01.22 на лікуванні перебуває 19 хворих.

За цей період відібрали 44 зразки ПЛР, 17 з них виявилися позитивними. На госпіталізацію було відправлено 4 пацієнта.

188 осіб отримали щеплення. Із них: 85 – першою дозою,110 – другою.

Наразі вже є троє осіб у місті вакцинувалися третьою бустерною дозою. Після такого щеплення буде видаватися новий сертифікати на 270 днів, в додатку "Дія" вони почнуть відображатися в кінці січня.

Також особи, щеплені бустерною дозою, зможуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію за місцем щеплення чи у свого сімейного лікаря. Цей документ, як і COVID-сертифікат, буде чинним 270 днів.

Третє щеплення можна робити всім за умови, що після другого пройшло 6 місяців. Для бустерних доз перевагу віддають м-РНК-вакцинам (Moderna або Comirnaty/Pfizer).

Щепленим вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech рекомендовано вводити бустерну дозу вакциною Pfizer. Наразі в пункті щеплення і в Центрі вакцинації в достатній кількості є CoronaVac і Pfizer.

Щодо ГРВІ – за 2 тижні було всього 99 випадків, з них 47 – діти та 52 – дорослі.

Прогнозується зріст захворювань у зв’язку зі святами, протягом яких багато новодністровців бували у місцях масового скупчення людей.