Головна » Майже 60 тис. грн на користь ЗСУ зібрали на концерті інструментальної музики у Новодністровську

Майже 60 тис. грн на користь ЗСУ зібрали на концерті інструментальної музики у Новодністровську

4 жовтня 2023 в 12:29 Переглядів: 2601

Культурний фронт на струнах Перемоги
Нещодавно у культурному житті Новодністровська відбулася справжня мистецька памʼятна подія — на концерті випускників Новодністровської музичної школи Заслуженого артиста України, соліста Національного академічного оркестру народних інструментів Aндрія Войчука та старшого викладача Національної музичної академії України Дмитра Мотузка, а також ансамблю народної музики «Плай» під керівництвом Заслуженого артиста України Миколи Гакмана 30 вересня був справжній аншлаг!
У кожній хвилині цього свята музики, свята таланту, свята душі линула наша вдячність захисникам і захисницям України за можливість відчувати і збагачувати заспраглі душі красою музики, тож організаторами та музикантами було зініційовано благодійний збір коштів для колег, які змінили ноти на зброю.
Як повідомила на своїй сторінці у фейсбук директор Новодністровської музичної Наталя Портьє, «під час благодійного концерту жителями та гостями нашого міста було зібрано 57 700 грн. Щиро вдячні всім, хто долучився до збору коштів на таку благородну справу!»
Приємно, що у свою чергу Андрій Войчук теж звернувся до новодністровських шанувальників:
«Ми щиро вдячні вам за вашу присутність, теплий прийом та незабутню атмосферу на нашому концерті!
Дякуємо ЗСУ за можливість популяризувати та прославляти нашу культуру!
Завдяки вам, нам вдалося допомогти нашим воїнам-музикантам, які в цей непростий час змінили музичні інструменти на зброю для захисту нашої держави!
Фінансова допомога адресно пішла на забезпечення потреб:
- 56 бригади, танковий батальйон;
- 142 бригади, 459 окремий піхотний батальйон;
- 60 бригади, 37 батальйон;
- 112 бригади ТрО м. Києва, 131 окремий батальйон.
Чекаємо Нашої перемоги!
Слава Україні!
Героям Слава!»
Тож від усієї нашої громади щиро дякуємо музикантам за подаровану мистецьку насолоду і зініційований збір, а всім причетним — за цей внесок у нашу українську Перемогу!!
Новодністровськ тримає свій культурний фронт!!!

ЩЕ ФОТО

ЩЕ ФОТО