Головна » Випускний у Новодністровській музичній школі

Випускний у Новодністровській музичній школі

10 червня 2022 в 11:00 Переглядів: 1463

Уже 40 років Новодністровська музична школа відкриває двері перед юними мешканцями міста та прилеглих сіл, аби долучати їх до мистецької освіти. Культура – це один із стовпів національної ідентичності, за яку сьогодні борються із агресором наші захисники. А музика – це вагома частина культури, яка супроводжує нас щодня – розраджуючи і підбадьорюючи у цей особливо непростий час.
Протягом останніх трьох років процес навчання у закладі був найскладнішим за чотири десятиліття. Онлайн формат як наслідок пандемії та війни для вивчення гри на інструментах – це справжній виклик для педагогічної майстерності викладачів, а також для учнів і батьків.
Утім, попри всі складнощі, фінішу на цьому етапі здобуття мистецької освіти досягли 16-ро учнів. Щемливе свято прощання з навчанням у музичній школі відбулося 8 червня. Захід пройшов у скромному сімейному форматі, але був надзвичайно душевним і теплим. Директор школи Наталя Портьє з ніжністю згадала час, коли нинішні випускники вперше переступили поріг закладу, скільки труднощів було подолано і яких високих результатів вдалося здобути. Зі сльозами в голосі говорили й про трагічні реалії сьогодення, хвилина мовчання за полеглими захисниками відлунювала дуже гірко, а пісня-молитва за мир була украй щирою.
Спогади вчителів, вдячність учнів і батьків за роки навчання, урочиста мить вручення свідоцтв та колективне виконання пісні «Ой у лузі червона калина…»…. Повітряні кульки із загаданими мріями замість повітряної тривоги...
Хай же буде небо мирним для наших випускників і усіх дітей України! Хай лунає пісня Перемоги!

ЩЕ ФОТО