Головна » Яскраві барви святкування Дня захисту дітей

Яскраві барви святкування Дня захисту дітей

2 червня 2022 в 15:48 Переглядів: 1703

Зробити усе можливе для щасливого і безпечного дитинства обов'язок дорослих. Для дітей Новодністровська і маленьких переселенців відбулась низка захоплюючих заходів 1 червня.
У лісопарковій зоні малечу чекали розваги від служби у справах дітей та відділу культури Новодністровськоі міської ради - запальні танці та знайомство із спецтехнікою. Діти охоче приміряли на себе образи патрульних поліцейських і рятувальників.
Увечері в БНТД «Молодіжний» відбувся показ мультфільму, після якого юних глядачів пригостили морозивом, за що велика вдячність спонсору - приватному підприємцю, депутату міської ради Сергію Бойчуку!
А Первинні профспілкові організації філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» (голова Маниляк Л. П.),
Дністровської ГЕС (голова Кіндяк В.Д.),
Нижньодністровської ГЕС (голова Рибак І.І.)
за ініціативи депутата міської ради, голови Чернівецької обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості Карпа Г.Г. стали головними спонсорами в організації святкових подарунків з нагоди Дня захисту дітей для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах і перебувають на обліку служби у справах дітей. 39 солодких наборів урочисто вручили діткам у актовій залі міської ради.
Службою у справах дітей спільно з сектором ювенальної превенції Дністровського РВП організовано творчий захід «Розмальоване дитинство». Вихованці гуртка образотворчого мистецтва будинку дитячої творчості (керівник Ольга Коваль) радо розмалювали різними барвами частинку центральної пішохідної алеї міста. Всі учасники отримали солодкі гостинці від організаторів.

ЩЕ ФОТО